Zájezd do Prudniku

Dovolujeme si vám nabídnout možnost zájezdu do Prudniku v sobotu 3.6.2017 a to na Výstavu lidových tvůrců a uměleckých řemesel.

V místě (Prudniku) bude výstava probíhat v kryté hale, ale část je umístěna také ve venkovních prostorách. Je zde velmi příjemná a pohodová atmosféra. Jedná se o jednu z největších akcí našeho partnerského města. Jsou zde stánky regionálních či místních prodejců, vyřezávané, pletené, ručně vyrobené výrobky, ale také např. květiny, hračky apod. Po celý den probíhá hudební doprovod, atrakce pro děti, je možné se v místě naobědvat (stánky s rychlým občerstvením či hotelová restaurace).

Vstup na akci je zdarma.

Je samozřejmě možné se zajít podívat také do města.

Více informací přikládám do přílohy, případně fotografie z minulých ročníků můžete najít zde.

Autobus bude z Krnova vyjíždět v 10.30 od kostela Sv. Ducha. Příjezd do Prudniku cca v 11.15 přímo k hale, kde bude výstava probíhat. Odjezd pak v 16.00 opět přímo od haly, příjezd do Krnova cca v 16.45. Autobus je zdarma, jedná se o aktivitu v rámci 15letého výročí od podepsání partnerské smlouvy mezi městy Krnov a Prudnik.

Na zájezd je potřeba se přihlásit v Turistickém informačním centru a to osobně nebo telefonicky na číslo: 554 614 612. Přihlášky se berou do naplnění kapacity.

02 0406 prudnik


Zpět

Partneři

krnov MSK Czech tourism atic Jeseníky Slezsko Certifikát kvality služeb