Nové materiály v TIC Krnov

V Turistickém informačním centru Krnov získají návštěvníci města nové propagační materiály.

Na letošní sezónu je připraven propagační materiál "Krnov, Jeseník, Prudnik na týden". Brožurka a mapa vychází v česko-polské mutaci a byly zrealizovány v rámci mikroprojektu " Společnou propagací k rozvoji turismu v česko-polském příhraničí". Materiály jsou spolufinancována z Evropského fondu pro regionální rozvoj, prostřednictvím Euroregionu Praděd.
logo euroregion
mjeseniky nová mapa   

Město Krnov vydalo poprvé Turistické noviny Krnovska, které turisty seznámí s památkami nejen v Krnově, ale také v mikroregionu Krnovsko. Své místo zde mají také akce, které se budou konat v průběhu letních prázdnin.
tn  

A jako poslední materiál je opět skládačka a to Turistická sezóna Krnov 2017, která vyšla také v česko-polské mutaci. V letošním roce se jedná o již 3. vydání. Skládačka nabízí krnovské památky, přírodní zajímavosti, ale také pár možností, jak trávit volný čas v Krnově. Naleznete zde otevírací doby, cenu vstupného, kontakty. Součástí jsou také QR kódy, které vás odkážou na webové stránky s podrobnými informacemi. Materiál je realizován v rámci projektu „Podpora TIC Krnov pro rok 2017“ a je spolufinancován z rozpočtu Moravskoslezského kraje.
logo moravskoslezsky kraj cs
ts4 ts   ts1  


Zpět

Partneři

krnov MSK Czech tourism atic Jeseníky Slezsko Certifikát kvality služeb