Soutěže - léto 2018 - ukončeno!

Každoročně probíhá v Krnově několik letních soutěží pro návštěvníky Krnova, ale také pro místní občany. Letos tomu není jinak a je pro Vás připraveno celkem 5 soutěží s možností získat drobné dárky z Krnova.

 

1) Získej pamětní minci Krnova

Už jste si byli vyrazit v krnovském infocentru pamětní minci? Ne? Tak máte šanci pouze do konce letních prázdnin. Stačí navštívit tři vyhlídková místa v Krnově – radniční věž, Krnovskou synagogu a rozhlednu na Cvilíně. Zde získáte vandrovní knížku a do ní razítko za návštěvu. Po předložení vandrovní knížky v TIC Krnov už stačí jen jedno, a to uzvednout kladivo a vyrazit si Krnovský groš.
Podrobné informace zde.
mince

2) Brány Jeseníků

Branou Jeseníků na Krnovsko
Městské muzeum Krnov, Krnovská synagoga, Zámek Linhartovy, Osoblažská úzkokolejka

Navštivte všechny čtyři nabízené atraktivity a získejte v TIC Krnov zdarma očíslovanou turistickou známku Habsburgwarte vydanou ve speciální edici. Pokud bude číslo známky souhlasit s číslem některé z připravených odměn, vydají vám ji v informačním centru v Krnově.
Více informací zde.
Brana Jeseniku 2018

 

3) Soutěž o pexeso

Letos opět můžete soutěžit o pexeso v Turistickém informačním centru Krnov. Stejně jako v předchozích letech se nachází ve výloze známá hra pexeso a úkolem je najít nekompletní dvojici. Číslo chybějící kartičky nahlaste v infocentru a v případě, že jste odpověděli správně, tak získáváte pexeso :-).
pexeso 2018

 

4) Sežeňte ovečky - soutěž s Českou televizí

Máte doma malé hrdiny? Zapojte je do letní záchranné akce! Duhové ovečky, které dennodenně vyprovázely malé diváky Déčka do peřin, se zatoulaly do našeho světa! Je třeba je všechny najít a dopravit zpátky. Pomoci můžete i vy! Vydejte se o prázdninách s dětmi na tři místa, kde byly ovečky spatřeny. Na vybrané pomocníky čekají ceny: stavebnice LEGO, plyšové ovečky a ovčí kvarteta. Co můžeme prozradit, je, že v Krnově ovečky lidé zahlédli v turistickém informačním centru :-) Mapu výletů, speciální mobilní aplikace a všechny potřebné informace najdete na www.sezenteovecky.cz.
soutez ovecky 2018

 

5) Dobrodružný průvodce Krnovem - 1. a 2. díl

Průvodce Krnovem pro děti je šiška borovice cvilínské, které říkáme Cvilínek. V TIC Krnov děti získají pracovní sešit, kde jsou úkoly, hádanky a samozřejmě plno zajímavostí o Krnově a jeho památkách. Součástí sešitu je i herní plán, takže si můžete doma zahrát stolní hru. Na zadní straně herního plánu najdete Krnovské pověsti. Pro úspěšné řešitele je připravena drobná odměna a také druhý díl dobrodružného průvodce.

Jestli "Dobrodružného průvodce Krnovem 1.díl" ještě nemáte, tak letos máte poslední možnost ho získat.
Dobrodružny pruvodce 2018

 


Zpět

Partneři

krnov MSK Czech tourism atic Jeseníky Slezsko Certifikát kvality služeb