Krnov má namířeno na veletrhy cestovního ruchu

Město Krnov se každoročně prezentuje na veletrzích a výstavách cestovního ruchu nejen v České republice, ale i na Slovensku a v Polsku. Od této formy propagace našeho regionu neupustí ani letos. Plánovaná je účast na osmi veletrzích.

První je veletrh turistických možností v regionech Regiontour, který na brněnském výstavišti začíná ve čtvrtek 17. ledna. „Krnov návštěvníci najdou v pavilonu P ve společném stánku Olomouckého a Moravskoslezského kraje s označením Jeseníky. Kromě běžných propagačních materiálů, zaměřených na atraktivity našeho regionu, do Brna vezeme také novinku – aktualizovanou česko-polskou cykloturistickou mapu Krnovska a Prudnicka,“ uvedla Zuzana Pavlusová z odboru strategického rozvoje a dodala, že společně s naším městem se na veletrhu představí také partnerské město Prudnik. Na pultu s krnovskými propagačními materiály nebudou chybět ani výrobky místních firem. Letos je zastoupí netradiční sušenky, které vyrábí sociální podnik 1. Jinačí.

Po Regiontouru zamíří Krnov ještě na veletrhy cestovního ruchu ITF Slovakiatour Bratislava (24.-27. 1.), HolidayWorld Praha (21.-24. 2.), Dovolená 2019 Ostrava (1.-3. 3.), mezinárodní veletrh turistiky a volného času ve Vratislavi (1.-3. 3.), veletrh cestovního ruchu GLOBalnie v Katovicích (29.-31. 3.) a na výstavy do Prudniku (7.-9. 6.; 13.-15. 9.). „V Polsku se veletrhů účastníme na základě dlouholeté spolupráce s partnerským městem Prudnikem. Tato kooperace funguje vzájemně, to znamená, že Prudnik se společně s námi účastní veletrhů v Brně a Ostravě. Na Slovensku pak máme možnost se prezentovat díky spolupráci s Turistickou oblastí Jeseníky-východ, a to ve stánku Moravskoslezského kraje,“ uzavřela vedoucí odboru strategického rozvoje Monika Vyležíková.


Zpět

Partneři

krnov MSK Czech tourism atic Jeseníky Slezsko Certifikát kvality služeb