Aktuality

Adventní koncerty v evangelickém kostele

V evangelickém kostele v Krnově probíhají každou neděli "Adventní koncerty 2017". V neděli 10. prosince se uskuteční již "III. adventní koncert". Na neděli 17. prosince je připravena "Dětská vánoční slavnost".

Na Štědrý den 24. prosince se zde bude konat "Půlnoční bohoslužba".

Pozvánka do Slezských Rudoltic

Srdečně Vás zveme do Slezských Rudoltic, kde se ve středu 27. prosince uskuteční v zámecké kapli sv. Josefa "Vánoční koncert".

Šťastné kozy z Úvalna získaly certifikát "Jeseníky originální produkt"

Šťastné kozy z Úvalna získaly certifikát "Jeseníky originální produkt". Do Úvalna ke Šťastným jezdí stále více návštěvníků. Zejména rodiny s dětmi si chtějí prohlédnout stádo koz zblízka. Paní Kristýna je ráda provede, obrací se však na zájemce s prosbou, aby dopředu zatelefonovali na číslo 774 240 851 a dohodli se na konkrétním dni a hodině exkurze.   Celý článek zde: www.novinky.cz   Kristýna Šťastná na kozí farmě.
foto: Libuše Miarková

Adventní trhy v Krnově

Cinkání zvonečku pro štěstí se bude rozléhat centrem města od neděle 3. do soboty 9. prosince. Bude znamením, že se na Hlavním náměstí konají adventní trhy. Jako každoročně přinesou stánky s vánočním zbožím, ukázky zvyků a tradic, unikátní dřevěný betlém s postavami v životní velikosti, Ježíškovu poštu a bohatý doprovodný program.

Od pondělí 4. prosince do pátku 8. prosince budou probíhat "Adventní prohlídky radniční věže". Vstupenky zakoupíte v předprodeji v Turistickém informačním centru Krnov na Hlavním náměstí. Na prohlídku je omezen vstup pouze pro 15 osob. Doprodej vstupenek proběhne u průvodce před prohlídkou, na kterou je sraz před hlavním vchodem do radnice.

Nenechte si ujít pohled na vánočně osvětlený Krnov.

Zámek Linhartovy vás na prosincové akce.

www.zameklinhartovy.cz

Každoročně se na zámku koná Vánoční jarmark a Adventní koncert. V letošním roce to nebude opravdu jinak a můžete si poznačit do kalendáře, že Vánoční jarmark se uskuteční 2. prosince od 9 do 16 hodin. Adventní koncert je naplánován na pátek 8. prosince v 19 hodin a můžete se těšit na Soubor lidových písní a tanců Valašský vojvoda.  

 

Dnes byl zahájen prodej "Jízdních řádů 2017/2018"

V Turistickém informačním centru Krnov od dnešního dne zakoupíte jízdní řády na sezónu 2017/2018 za 25 Kč.

Historický parní vlak vyjede na trať směr Osoblaha ještě dvakrát

Osoblažská úzkokolejka má hlavní turistickou sezónu za sebou. Kdo nestihl některou z pravidelných jízd historického vlaku, tak nemusí smutnit. Na svou trať z Třemešné ve Slezsku se historický vlak vydá do konce roku ještě dvakrát.

Páteční koncert zrušen!

Koncert skupiny minus123minut zrušen. Vstupenky vracejte v místě zakoupení. Omlouváme se za vzniklé potíže.

Vyjádření kapely:
Ahoj všichni co jste chtěli jít na naš koncert 10.11. v Krnově. Z personálních důvodů je bohužel koncert přeložen. Nový termín bude oznámen v dostatečném předstihu. Děkujeme za pochopení.Mrzí nas to. Vstupné zakoupené v předprodeji se tamtéž samozřejmě vrací.

Nalezené karty "ODISka" v TIC Krnov

V Turistickém informačním centru Krnov máme nalezené karty "ODISka":

A. Pokorná
P. Čokrevský
T. Kovaříková
M. Novák
N. Naumovský
V. Kurečka
D. Pehlová
K. Batrlová

V případě, že postrádáte čipovou kartu na autobus a vlak, obraťte se na TIC Krnov. Jestli jste čipovou kartu našli, prosíme o dodání do TIC, kde si ji následně majitel může vyzvednout. 

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další > Konec >>

Partneři

krnov MSK Czech tourism atic Jeseníky Slezsko Certifikát kvality služeb