Aktuality

Nové materiály v TIC Krnov

V Turistickém informačním centru Krnov získají návštěvníci města nové propagační materiály.

Zájezd do Prudniku

Dovolujeme si vám nabídnout možnost zájezdu do Prudniku v sobotu 3.6.2017 a to na Výstavu lidových tvůrců a uměleckých řemesel.

Uzavření TIC Krnov v poledne 18.5. a 24.5.2017

Upozorňujeme návštěvníky TIC Krnov, že z provozních důvodů bude ve čtvrtek 18.5. a ve středu 24.5. informační centrum uzavřeno v době od 12:00 do 12:30 hod. Ve středu 24. května nedojde k prohlídkám Radniční věže, neboť bude probíhat celodenní akce "Otevřena radnice". Omlouváme se za vzniklé potíže.

Dnes 15. května se změnila otevírací doba TIC Krnov

Dnešním dnem se mění otevírací doba TIC Krnov. V pracovní dny jsme tady pro vás od 8 do 18 hodin. V sobotu od 9 do 13 hodin a otevřeno bude také v neděli od 10 do 13 hodin.

Krnovské kostely se od května otevřely veřejnosti

   
Díky projektu "Otevřené chrámy 2017" se otevřely tři krnovské kostely veřejnosti v pravidelných otevíracích hodinách.

Zveme vás na Den otevřených památek

Srdečně Vás zveme v sobotu 20. května na akci nazvanou Den otevřených památek. Památky budou otevřeny dle časového rozvrhu a pro návštěvníky budou ve všech památkách připraveny drobné dárky. Evangelický kostel v Den otevřených památek nabízí návštěvníkům ukázku hry na varhany v podání Jana Maláče a možnost zazvonit si na zvon ve věži kostela.

Osoblažská úzkokolejka zahájí turistickou sezónu 2017

Po zimním spánku opět vyjedou 8. května historické parní lokomotivy s turistickými vagóny na úzkorozchodnou železnici spojující Třemešnou a Osoblahu něžně přezdívanou „Osoblažka“. Zahájí tak turistickou sezónu na Osoblažsku, které má turistům mnoho co nabídnout. Nejen místní úzkokolejka ale také obce, zámky a další zajímavosti pro turisty připravili na léto bohatou nabídku zajímavých programů, které se budou v tento den prezentovat. Navíc díky ozvučení soupravy parního vlaku se cestující dozvědí vše podstatné i během jízdy vlaku! http://www.osoblazsko.com/archiv/11532

Den otevřené radnice

DEN OTEVŘENÉ RADNICE – návštěvníci budou mít příležitost diskutovat s vedením města a odborníky z městského úřadu nad zásadními projekty, které město bude v nejbližších letech realizovat. Prohlídky včetně diskuse budou probíhat po skupinkách, sraz je vždy v celou hodinu u vchodu do radnice. K vidění bude také výstava historických a současných fotografií radnice (14.00-16.00).

Rozhledna na Cvilíně je přes svátky otevřena

Rozhledna na Cvilíně je pro vás otevřena také v pondělí 1. a 8. května v době mezi 10 až 17 hodinou. Vstupné je 20 Kč dospělí, 10 Kč - děti do 14 let a důchodci. Zakoupíte zde i drobné upomínkové předměty nebo získáte propagační materiály Krnova - mapu, průvodce.

Střelecký dům zve k večerní návštěvě.

Krnovská památka se otevře veřejnosti v netradiční čas. SVČ Krnov vás zve v pátek 24. března k návštěvě Střeleckého domu. Od 19:30 hod si můžete prohlédnout expozici kanceláře krnovského architekta Leopolda Bauera. Připravena bude i prezentace o historiii Střeleckého domu. Nebude chybět ani prohlídka prostor, do kterých se běžně nepodíváte. Program bude opravdu bohatý a máte se na co těšit.

Vstupné činí 50 Kč pro osoby starší 15 let. V ceně je zahrunuto malé občerstvení.

Středisko volného času Krnov nabízí i další akce.

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další > Konec >>

Partneři

krnov MSK Czech tourism atic Jeseníky Slezsko Certifikát kvality služeb