Hledáme fotografie Krnova pro stolní kalendář 2019

Máte fotografie Krnova, které byste rádi zveřejnili ve stolním kalendáři Krnova? Teď máte příležitost.

Město Krnov vyhlašuje fotografickou soutěž "KRNOV HLEDÁČKEM FOTOAPARÁTU".

 

Soutěž je určena pro všechny, kdo rádi fotí bez rozdílu věku. Hledáme fotografie Krnova pro stolní kalendář na rok 2019, který vyjde v roce 2018.

Z fotografií soutěžících, kteří splní technické a další podmínky pravidel soutěže, bude 54 nejlepších prací vybraných do stolního kalendáře 2019. Majitel každé vybrané fotografie získá 1 výtisk kalendáře Krnov 2019. Zvláštní cenu obdrží soutěžící/autor fotografie, kterou jako nejlepší vyberou návštěvníci alba soutěžních fotografií. Album bude uveřejněno na Facebooku Infocentrum Krnov. Vybraný soutěžící obdrží cenu formou poukázky na nákup zboží v hodnotě 2 000 Kč v prodejně CYKLO SERVIS Daniel Rychta, Stará Ježnická 31, 794 01 Krnov.

 

Přihlášení do soutěže:

1) Soutěžící se do soutěže přihlásí zasláním fotografie. Fotografie v grafickém formátu JPEG a při dodržení technických podmínek (viz níže) zasílejte na adresu mmintalova@mukrnov.cz.

Kategorie, popis obsahu, podmínky:

1) Podtitul soutěže: „Krnov hledáčkem fotoaparátu“.

2) Popis kategorie: fotografické zaznamenání Krnova. Snímky by měly zachycovat Krnov v různých ročních obdobích tak, jak ho vidí jeho občané, turisté a všichni ostatní návštěvníci města. Například historické památky, zajímavé budovy, stavby, věže, sochy, příroda, záběr na jeden objekt, část města, letecké záběry, panoramata apod.

Pozn.: Z fotografie musí být naprosto zřejmé, že fotografované místo leží na území Krnova. Fotografované místo nelze doložit pouze GPS souřadnicí připojenou k fotografii.

3) Kategorie není omezena věkem autora.

Termín:

Termín pro zasílání fotografií je do 31. března 2018.

Vyhodnocení:

1) Fotografie vyhodnotí porota, která vybere 54 nejlepších fotografií.

2) Dárkový poukaz na nákup zboží v prodejně CYKLO SERVIS Daniel Rychta získá autor fotografie, která dostane nejvíce kladných ohodnocení od návštěvníků alba na Facebooku Infocentrum Krnov.

3) Porotou a veřejností vybraní soutěžící nejlepších fotografií budou kontaktováni emailovou poštou a jejich jména společně s fotografiemi budou zveřejněna ve stolním kalendáři na rok 2019.

4) Odměny soutěžícím budou předány u příležitosti zahájení turistické sezóny v roce 2019.

Odměny:

Výherci vybraní porotou získají stolní kalendář Krnov 2019.

Vítěz soutěže vybraný veřejností na Facebooku Infocentrum Krnov získá dárkový poukaz na nákup zboží.

Zveřejnění fotografií:

Album fotografií bude zveřejněno 10. 4. 2018, poté se spustí hlasování na Facebooku. https://www.facebook.com/infocentrumkrnov/.

Technické podmínky zasílaných fotografií:

1) Grafický formát: JPEG

2) Velikost snímku: doporučeno 1632 x 1224 a větší.

3) Rozlišení fotoaparátu: doporučeno 2Mpx a větší

4) Barva: barevnost fotografie není určena

5) Název souboru s fotografií soutěžící vytvoří jako „prijmeni.jmeno.jpg“.

6) Do emailu nebo do textové přílohy (souboru .txt, .doc/docx) soutěžící napíše povinné údaje:

· příjmení a jméno,

· rok narození,

· bydliště,

· místo, kde byla fotografie pořízena (např. ulice nebo označení místní části či směru pohledu tak, aby mohla být lokalita určena),

· volitelné: popis fotografie, či její popisek.

Soutěžící k fotografii může do emailu či do textové přílohy (souboru .txt, .doc/docx) přidat vlastní název fotografie a krátký popis, který bude uveřejněn spolu s fotografií. Fotografie musí být autentické. Dovolené jsou pouze nezbytné drobné digitální úpravy a retuše. Montáže a další výraznější zásahy pomocí počítačových programů nejsou dovoleny.

Přečtěte si celé podmínky soutěže .


Zpět

Partneři

krnov MSK Czech tourism atic Jeseníky Slezsko Certifikát kvality služeb