Soutěže a turistická sezóna v okolí

Hledáme fotografie Krnova pro stolní kalendář 2019

Máte fotografie Krnova, které by jste rádi zveřejnili ve stolním kalendáři Krnova? Teď máte příležitost.

Město Krnov vyhlašuje fotografickou soutěž "KRNOV HLEDÁČKEM FOTOAPARÁTU".

Hra o knihu "Krnov a Osoblažsko"

V Turistickém informačním centru Krnov můžete za návštěvu památek Krnova a využití služeb poskytovaných v cestovním ruchu získat knihu "Krnov a Osoblažsko".

Brány Jeseníků

Brány Jeseníků dokořán

Člověk je od přírody tvor hravý. A nezáleží na věku. Od 1. července 2017 proto pro návštěvníky nejvyšších moravských hor startuje nová hra Brány Jeseníků. Stačí uchopit pomyslný klíč a Jeseníky se před vámi otevřou dokořán. Jak? Navštivte na Bruntálsku, Krnovsku, Jesenicku, Javornicku, Rýmařovsku a Vrbensku nabízené turistické atrakce, jejichž nabídku najdete pod jednotlivými odkazy. Už po absolvování čtyř cílů si můžete zakoupit za 12 korun v příslušném informačním centru nálepku ze speciální edice a po doložení návštěvy dalších čtyř máte nárok na koupi turistické známky z limitované edice v hodnotě 35 korun.

PROBUĎ DÉČKO!

Město Krnov se zapojilo do prázdninové soutěže České televize "Probuď Déčko!".

Soutěž bude probíhat od 1. 7. 2017 do konce prázdnin tj. 31. 8. 2017.

V Turistickém informačním centru Krnov najdou děti samolepku, na kterou přiloží krátce ruku, čímž se symbolicky propojí s příběhovým světem soutěže "Probuď Déčko!". Následně dítě požádá pracovnici infocentra o vydání letáku s heslem. Pro soutěžící děti je připraven také malý dárek v podobě tetování na ruku. Více informací k soutěži naleznete zde.         

Získejte pamětní mince a soutěžte o dárky!

Letní turistická soutěž

Získejte pamětní minci Krnova a soutěžte o dárky!   Za návštěvu tří krnovských atraktivit získáte do vandrovní knížky razítka, která můžete směnit v TIC Krnov za minci, kterou si sami vyrazíte na razícím stroji. Soutěž probíhá od 15.5. do 31.8. ve třech městech: Krnov (CZ), Jeseník (CZ) a Prudnik (PL). Pokud získáte sadu všech tří mincí, můžete se účastnit losování o další ceny.

 

Letní hra o puzzle Krnova

V předchozích šesti letech jste mohli v Turistickém informačním centru Krnov soutěžit o pexeso. V letošním roce vám nabízíme možnost získat puzzle Krnova.

Pravidla soutěže jsou stejná, jako v předchozích letech. Stačí najít nekompletní dvojici pexesa ve výloze a číslo chybějící kartičky nahlásíte v TIC Krnov. V případě, že jste uhádli, získáte razítko na soutěžní kartičku. Ale to není vše. Vaším dalším úkolem je zodpovědět tři jednoduché otázky. V případě, že neznáte odpověď, určitě ji naleznete v okolí infocentra.

Soutěž odstartuje 1. července 2017 a potrvá do 31. srpna 2017.


     

Za poklady příhraničí

Hru Geocaching určitě znáte. Založili jsme pro vás 10 keší a hra je nazvaná "Za poklady příhraničí Krnovska, Hlubčicka a Prudnicka". Finálovou desátou keš získáte pouze ulovením předchozích devíti.

Vydejte se za dobrodružstvím na Krnovsko, Hlubčicko a Prudnicko.
Info ke keším zde:
http://www.silesiatourism.com/www/cz/geocaching/

Dobrodružný průvodce pro děti i jejich rodiče

Ahoj, jmenuji se Cvilínek a rád vás a vaše rodiče provedu Krnovem. A kde mne najdete?

Stojím před Turistickým informačním centrem v Krnově a mám pro vás připravený pracovní sešit, kde je plno úkolů, kvízů a hádanek. Dozvíte se plno zajímavostí o Krnově a jeho historických památkách. Součástí sešitu je i herní plán, takže si můžete doma zahrát stolní hru. Na zadní straně herního plánu najdete Krnovské pověsti.

Takže šup pro něj a hurá na procházku po Krnově. Když úkoly splníš a budou správně, tak je pro tebe připravena v TIC odměna. Úkoly jsou z terénu. Takže jestli řešíš pomocí internetu, tak se nediv, že budeš mít plno chyb :-D . A jestli si nevíš rady, kde najdeš správnou odpověď, stačí se zeptat v informačním centru, určitě Ti poradí ;-) .

Pro školy - 1. až 4.třída ZŠ

Víte, kde má Krnov schovaného kostlivce? 

Vrchařská Koruna Krnovska a Poznej Slezsko

1. března 2017 odstartoval druhý ročník "Vrchařské Koruny Krnovská". V letošním roce se můžete zůčastnit i druhé části nazvané "Poznej Slezsko". Obě části jsou určeny nejen pro cyklisty, ale také pro pěší. Soutěž trvá až do 30. listopadu 2017.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

Partneři

krnov MSK Czech tourism atic Jeseníky Slezsko Certifikát kvality služeb