Dopravní hřiště a zahrada SVČ Krnov

V Krnově směrem na kopec Cvilín se nachází velké dopravní hřiště, pumptrackova dráha a zahrada s herními prvky pro děti.

Budova SVČ cyklistické hřiště 2 Adresa:
SVČ Krnov
Dobrovského 16
794 01 Krnov
Tel: +420 554 614 024         
Tel: +420 554 614 690

 

Dopravní hřiště SVČ Krnov a pumptrackova dráha
Informace k dopravnímu hřišti -  www.svckrnov.cz

V areálu Střediska volné času Krnov na Dobrovského ulici můžete využít dopravní hřiště a zahradu s dětským hřištěm a herními prvky. 

Od května do září bude každý den (i o víkendech) od 14 do 18 hod otevřeno dopravní hřiště pro veřejnost. Děti mohou přijít a jezdit na dopravním hřišti. Pokud budou mít dospělý doprovod, mohou si zapůjčit kolo, odrážedlo, trojkolku a cyklistickou helmu. K dispozici bude lektor (správce DH), který bude schopen vysvětlit dětem základní pravidla silničního provozu.

Hřiště bude otevřeno za příznivého počasí. V případě zájmu si mohou návštěvníci ověřit provoz na tel. čísle 774 055 218.

DSC 1794   Cyklistická deska u SVČ   DSC 0004  

Zahrada SVČ Krnov
Zahrada je celoročně otevřena, vstup je volný. V případě, že se zde koná zpoplatněná akce pro veřejnost, je zahrada uzavřena a vstup je pouze pro platící návštěvníky. V zahradě se konají akce SVČ Krnov pro rodiny s dětmi, jako např. podzimní uspávání broučků, Strašidelná zahrada a další. Konají se zde také hudební festivaly, jako např. KHS Krnov a další.

DSC 0008   DSC 1789   Zahrada při SVČ 3  


Zpět

Partneři

krnov MSK Czech tourism atic Jeseníky Slezsko Certifikát kvality služeb