Aktuality

Páteční koncert zrušen!

Koncert skupiny minus123minut zrušen. Vstupenky vracejte v místě zakoupení. Omlouváme se za vzniklé potíže.

Vyjádření kapely:
Ahoj všichni co jste chtěli jít na naš koncert 10.11. v Krnově. Z personálních důvodů je bohužel koncert přeložen. Nový termín bude oznámen v dostatečném předstihu. Děkujeme za pochopení.Mrzí nas to. Vstupné zakoupené v předprodeji se tamtéž samozřejmě vrací.

Nalezené karty "ODISka" v TIC Krnov

V Turistickém informačním centru Krnov máme nalezené karty "ODISka":

E. Plíhalová
M. Novák
N. Naumovský
V. Kurečka
D. Pehlová
K. Batrlová

V případě, že postrádáte čipovou kartu na autobus a vlak, obraťte se na TIC Krnov. Jestli jste čipovou kartu našli, prosíme o dodání do TIC, kde si ji následně majitel může vyzvednout. 

Z pohádky do pohádky

Noc radnice bude letos pohádková.

Radnice se po roce opět otevře v netradičním čase. Pro rodiny s dětmi je na čtvrtek 16. listopadu připravena prohlídka Noc radnice, která se letos ponese v pohádkovém duchu. První skupinka se tajemnými chodbami historické stavby vydá v 17.00 hodin.

Změny otevírací doby v TIC Krnov

Bohužel v říjnu a v listopadu dojde z provozních důvodů ke změně v otevírací době Turistického informačního centra Krnov.

Služby společnosti Arriva vám poskytne Hlavní nádraží Krnov a nádraží Krnov Cvilín, případně vám čipové karty dobijí v autobusech.

Propagační materiály a orientační plán města získáte v Městském muzeu Krnov, které je otevřeno mimo pondělí každý den od 8 do 18 hodin. Materiály jsou k dispozici také v Krnovské synagoze a v ubytovacích zařízeních.

 

Netradiční prohlídky radniční věže se uskuteční v rámci Adventních trhů 2017.

Netradiční adventní prohlídky radniční věže se uskuteční opět v rámci krnovských Adventních trhů, které se v letošním roce budou konat na Hlavním náměstí od neděle 3. do soboty 9. prosince. 

Výlov Petrova rybníka

se uskuteční v Krnově 8. a 9. listopadu.

Bohužel se letos neuskuteční výlov rybníka Výtažník, který se každoročně konal 28. října.

Zámek Linhartovy vás zve na prohlídky a na prosincové akce.

Prohlídky na zámku budou probíhat do konce října a to vždy o víkendech. Těšit se můžete také na každoroční prosincové akce.

Historický parní vlak vyjede na trať směr Osoblaha ještě dvakrát

Osoblažská úzkokolejka má hlavní turistickou sezónu za sebou. Kdo nestihl některou z pravidelných jízd historického vlaku, tak nemusí smutnit. Na svou trať z Třemešné ve Slezsku se historický vlak vydá do konce roku ještě dvakrát.

Pozvánka do Úvalna

Rozhledna Hanse Kudlicha v Úvalně je otevřena na podzim vždy o víkendu a svátcích.  V říjnu je otevírací doba od 10 do 12 a od 13 do 16 hodin.

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další > Konec >>

Partneři

krnov MSK Czech tourism atic Jeseníky Slezsko Certifikát kvality služeb